Zpět na úvodní stránku

kliknutím na chaloupku se vrátíte na úvodní stránku

Prohlášení o přístupnosti webové stránky

Obecné

Mateřská škola Podlesí, Podlesí 257, okres Příbram, Středočeský kraj (dále jen MŠ Podlesí) se snaží zajistit, aby její služby byly dostupné lidem se zdravotním postižením. MŠ Podlesí investovala prostředky pro to, aby pomohla zajistit snadnější přístupnost a použitelnost webových stránek pro osoby se zdravotním postižením, s přesvědčením, že každý člověk má právo na důstojný život, rovnost, pohodlí a nezávislost.

Přístupnost

MŠ Podlesí zpřístupňuje specializovaný widget pro usnadnění přístupu. Tento software umožňuje společnosti MŠ Podlesí zlepšit přístup a používání webového obsahu v souladu se současnými standardy (WCAG 2.1 a platné legislativní normy).

Aktivace nabídky usnadnění

Nabídku usnadnění přístupu MŠ Podlesí lze aktivovat kliknutím na ikonu pro usnadnění přístupu, která se zobrazí v rohu stránky. Po spuštění nabídky počkejte, než se načte v plném rozsahu.

Vyloučení odpovědnosti

MŠ Podlesí pokračuje ve svém úsilí o neustálé zlepšování dostupnosti svých stránek a jejich obsahu v přesvědčení, že je naší kolektivní morální povinností umožnit plynulé, přístupné a nerušené používání i pro ty z nás se zdravotním postižením.

I přes naše snahy o úplné zpřístupnění všech stránek a obsahu na webu mspodlesi.cz nemusí být některý obsah ještě plně přizpůsoben nejpřísnějším standardům přístupnosti. To může být důsledkem toho, že nebylo nalezeno nebo identifikováno nejvhodnější technologické řešení.

Pro Vás

Pokud máte potíže s jakýmkoli obsahem na webu mspodlesi.cz nebo potřebujete pomoc s jakoukoli částí našeho webu, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme. Pokud chcete nahlásit problém s přístupem, máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc, využijte prosím kontaktu.

Komentáře nejsou povoleny.


Bc. Jitka Lavičková, MBA © 2011 - 2019 Ing. Petr Lavička